Clean Burn Polska Inc
Jesteśmy generalnym i wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej firmy Clean Burn w Polsce: Clean Burn - http://www.cleanburn.com/

Przedstawiamy zdjęcia fabryki Clean Burn znajdującej się w USA w stanie Pensylwania.

Clean Burn a Ochrona Środowiska

CB POLSKA Inc projektuje i doradza w zakresie kompleksowych rozwiązań systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

AMERYKAŃSKA TECHNOLOGIA

Zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie systemów grzewczych. Piece przystosowane do całkowitej utylizacji używanych olejów: przepracowane oleje silnikowe, hudrauliczne, przekładniowe, roślinne, czyste oleje opałowe, napędowe oraz biopaliwa. Zastosowano niezależny katalityczny system dopalania nieodparowanych kropli mieszaniny paliwowej.

PROSTA EKSPLOATACJA

Konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do komory spalania, czopucha i płomieniówek. Mocowany na zawiasie palnik i łatwo otwierane drzwi pieca ułatwiają okresowe przeglądy.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ CIEPLNA. NISKIE ZUŻYCIE PALIWA

Optymalna wielkość komory spalania, płomieniówek oraz dopalanie katalityczne gwarantują pełną i ekologiczną utylizację zużytych olejów. Sprawność energetyczna pieca wynosi 93%.
Instalacja pieca pod stropem pozwala na:

  • zwiększenie bezpieczeństwa eksploatacji pieca (usytuowanie pieca z jego komorą spalania ponad poziomem gromadzenia się oparów benzyn - około 2 m nad poziomem - szczególnie ważny element bezpieczeństwa w serwisach samochodowych, gdzie może rozlać się benzyna)
  • pełne wykorzystanie powierzchni serwisowej hali
  • równomierne rozprowadzanie ciepła w całym pomieszczeniu
  • powtórne wykorzystanie ciepłego powietrza unoszącego się pod strop, poprzez powtórne sprowadzenie go na dół pozwala zaoszczędzić do 30% paliwa
O nas
 Nasze hasło "CIEPŁO ZA DARMO" skierowane jest przede wszystkim do serwisów samochodowych, gdzie powstają oleje, które zgodnie z Ustawą o Odpadach powinny być utylizowane w miejscu ich powstawania z odzyskiem energii.

Firma nasza, zajmuje się techniką grzewczą, wentylacyjną i klimatyzacyjną. Oferujemy produkty gwarantowanej jakości, uznane i cenione na całym świecie. Szczególną uwagę przykładamy do oferowania rozwiązań ekonomicznych w eksploatacji, a także bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

Specjalizujemy się w projektowaniu, kompletacji, dostawie, montażu i serwisie urządzeń do utylizacji olejów używanych z odzyskiem energii. Urządzenia naszej firmy przeznaczone są do ogrzewania hal, magazynów, warsztatów, cieplarni, sklepów oraz dużych obiektów wielkokubaturowych.

Naszymi odbiorcami są salony i serwisy: VOLVO, MERCEDES-BENZ, TOYOTA, NISSAN, VOLKSWAGEN, RENAULT, FORD, OPEL, FIAT, HONDA, SKODA, KIA, CHRYSLER, PEUGEOT, okręgowe stacje obsługi oraz wiele innych firm z całego kraju.
2010 © CB Polska Inc.
Projekt i wykonanie: MediaConsulting.pl
Wszystkie materiały, dokumenty i adresy znajdujące się w niniejszym serwisie stanowią własność firmy CB-Polska Inc w rozumieniu Prawa Autorskiego.
Przedruk dozwolony za podaniem źródła.